نمایشگاه CHINTERGEO در ژیامن چین

نمایشگاه CHINTERGEO در ژیامن چین

نمایشگاه چینترژئو، بزرگ ترین نمایشگاه تجهیزات نقشه برداری و لوازم جانبی در آسیاست که هر ساله در یکی از شهرهای چین برگزار می گردد. شرکت SOUTH بعنوان بزرگ ترین تولید کننده تجهیزات نقشه برداری در دنیا، جایگاه ویژه ای در این نمایشگاه داراست و هرساله محصولات جدید و پیشرفته ای را در معرض نمایش قرار می دهد. بازرگانی امیر بعنوان نمایندگی انحصاری فروش کمپانی SOUTH در خاورمیانه، هرساله در این نمایشگاه شرکت می نماید.

غرفه بازرگانی امیر در نمایشگاه مجموعه همایش های ISPRS

غرفه بازرگانی امیر در نمایشگاه مجموعه همایش های ISPRS

بازرگانی امیر، نماینده انحصاری محصولات SOUTH و SANDING، در نمایشگاه ISPRS برای تعامل و آشنایی بیشتر دانشجویان و پاسخگویی به سوالات مختلف درمورد نحوه کار GPS و توتال استیشن شرکت نمود. در این راستا جهت ارتقای سطح دانش دانشجویان درمورد نحوه کار با دستگاه های نقشه برداری، بروشورها و توضیحات علمی و عملی  توسط متخصصین این مجموعه ارائه گردید. جدیدترین توتال استیشن های سندینگ (سری آرک) و پیشرفته ترین GPS های مولتی فرکانس ساوت، در این نمایشگاه در معرض بازدید عموم قرار گرفتند.

رونمایی از نسل جدید توتال استیشن های SOUTH در نمایشگاه INTERGEO برلین

  • مجهز به قفل کلاجی
  • سیستم عامل ویندوز
  • نرم افزار پیشرفته Field Gen
  • برد لیزر یک کیلومتر بدون منشور
  • دقت زاویه ای یک ثانیه

نمایشگاه INTERGEO در برلین آلمان

نمایشگاه اینترژئو آلمان بزرگ ترین رویداد نقشه برداری در جهان است که همه ساله شرکت های سازنده تجهیزات نقشه برداری، مهندسین، دانشجویان و دانشگاه ها در این نمایشگاه شرکت می کنند و محصولات و دستاوردهای نوین خود را در معرض نمایش قرار می دهند. کمپانی SOUTH  نیز بعنوان بزرگ ترین تولید کننده تجهیزات نقشه برداری در دنیا و کمپانی SANDING بعنوان زیرمجموعه ای از این کارخانجات معظم، هر ساله در این نمایشگاه شرکت می کنند و جدیدترین محصولات خود را مطابق با پیشرفته ترین تکنولوژی های روز دنیا، ارائه می دهند.