تبدیل اسلاید

از دیرباز مانند یک هم تیم و دوست قدیمی در کنار شما ایستاده بوده ایم

ابزار پیشرفت را فراهم کردیم و پا به پای شما قدم برداشتیم

تا امروز با افتخار جامعه ای حرفه ای و فعال را کنارمان احساس می کنیم

۰۱

شروع یک سفر…..

کارخانجات SOUTH/SANDING در سال ۱۹۸۹ میلادی با هدف تولید انواع دستگاههای نقشه برداری تاسیس گردید. هم اکنون بیش از ۲۵۰۰ نفر در بخش های تحقیق و توسعه- تولید- بازاریابی- فروش و خدمات پشتیبانی مشغول به فعالیت بوده و با بهره گیری از پنج کارخانه فعال با ظرفیت تولید سالیانه ۴۰۰۰۰ دستگاه توتال استیشن, ۳۵۰۰۰ دستگاه تئودلیت و ۲۵۰۰۰ دستگاه تعیین موقعیت ماهواره ای GPS، به عنوان بزرگترین تولید کننده تجهیزات نقشه برداری در دنیا شناخته می شود. هم اکنون مجموعه محصولات این شرکت بالاترین میزان سهم فروش در بازار سرزمین اصلی (۶۰ درصد)  را دارا بوده و بالغ ۸۰ درصد صادرات تجهیزات نقشه برداری از کشور چین متعلق به این برند معتبر جهانی است. تولیدات  این کمپانی منطبق بر بالاترین استانداردها و آخرین دست آوردهای فن آوری حوزه صنایع و علوم ژئوماتیک تولید و از طریق شبکه نمایندگی های فروش و خدمات پشتیبانی به بیش از ۶۰ کشور جهان صادر می گردد.

۰۲

با جهان همگام شدیم…..

بازرگانی امیر به عنوان با سابقه ترین موسسه در کشور با هدف ارائه خدمات در زمینه دستگاه های نقشه برداری  در سال ۱۳۵۴  تاسیس  و با عرضه محصولات معتبرترین کمپانی های اروپائی/آسیائی به شرکت ها و موسسات دولتی، مهندسین مشاور، پیمانکاران و موسسات آموزشی، تاکنون منشاء ارائه خدمات شایانی در حوزه عمران و آبادانی کشور بوده است. جهت نیل به اهداف فوق، این بازرگانی در سال ۲۰۰۰ میلادی با افتخار موفق به اخذ نمایندگی انحصاری کارخانجات  معظم  SOUTH  گردیده و بر پایه اهداف از پیش تعیین شده، هم اکنون بالاترین سهم فروش این قبیل تجهیزات را در ایران به خود اختصاص داده است.

۰۳

خدمات سطح بالا پیشه کردیم…..

با توجه به اهمیت ارائه خدمات به این قبیل تجهیزات سرمایه ای طی دوره گارانتی و بعد از آن، واحد تعمیر و کالیبراسیون این موسسه مجهز به انواع ابزار آلات پیشرفته ( کلیماتور استاندارد- عیب یاب فاصله یاب- اسیلوسکوپ- منبع تغذیه متغیر و…..) بوده و با بهره گیری از متخصصین الکترومکانیک، خدمات تعمیراتی و کالیبراسیون تجهیزات را در کوتاه ترین زمان و منطبق با استانداردهای کارخانجات مذکور به کاربران محترم عرضه می نماید.

۰۴

نگاهی به آینده داریم…..

بازرگانی امیر طی دوره های مختلف اقدام به برگزاري جلسات معرفي و آشنائی با عملکرد محصول کرده است و برای همه محصولات خدماتی هم چون آمـوزش تخصصی و راه اندازی تجهیزات عرضه شده، ارائه می دهد. جهت رفاه حال مشتریان محترم در تامین دستگاه های مورد نیاز، نمایندگان رسمی بازرگانی امیر هم اکنون در سطح اکثر استان ها  آماده سرویس دهی به خریداران در کمترین زمان و هماهنگ با سیاست قیمت گذاری واحد و سراسری می باشند. بازرگانی امیر با اتخاذ سیاست های نوین فروش، تلاشی بی وقفه جهت بهبود هر چه بیشتر خدمات به مشتریان گرامی دارد و همواره برنامه هایی نوین و سازنده را در راستای این هدف توسعه می دهد.